Dzieciństwo

Childhood
83-86584-30-0
Bill Cosby
Krystian

Bill Cosby ukazuje w niniejszej książce okres dzieciństwa jako czas, który rządzi się swoimi prawami, czas najpiękniejszy dla każdego człowieka.

Krystian | 2010-08-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Jeżeli poszukujesz czegoś na szybki niezobowiązujący relaks to zdecydowanie polecam tę pozycję. Litreracko nie jest to może mistrzostwo świata, ale nie czepiajmy się szczegółów w końcu Mr. Bill jest komikiem; no i właśnie to w tym stylu jest przedstawione tytułowe dzieciństwo.
Polecam tym, którzy chcą odpocząć od cieżkich tematów. :)

cvallo2 | 2011-08-31
Na półkach: Przeczytane, 2011, Posiadam
Przeczytana: sierpień 2011

Fajna, lekka książeczka składająca się z luźnych opowiastek człowieka który porównuje swoje dzieciństwo do dzieciństwa swoich dzieci w naprawdę przyjemny i zabawny sposób. Wspomina jak za jego młodości dzieci były bardziej kreatywne i twórcze, nie mając tych wszystkich nowinek - ludzie z urodzeni w latach "'80" będą wiedzieli o czym piszę :) Taka książeczka do rozluźnienia się, nie będziemy się ciągle śmiać ale przyjemnie się czyta.

mariola | 2017-02-11
Muminka | 2016-03-04