Złota Dziewczyna

Wydawnictwo: Amber
Glitter baby
wszystko dla pań, laleczka
SillyGirl

Jej zdjęcia zdobią okładki najmodniejszych magazynów świata. Hollywood ją uwielbia, mężczyźni adorują. Dlaczego więc amerykańska topmodelka i gwiazda filmowa zostawia to wszystko i znika?Odpowiedź kryje się we francuskim klasztorze i w dzieciństwie Fleur. Złota Dziewczyna musi poznać sekret swojej przeszłości, zanim ktoś inny go odsłoni. I zniszczy całe jej baśniowe życie...

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2008

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Gosia9101 | 2015-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2015

Szybko i przyjemnie się czyta, w sam raz na jedno leniwe popołudnie:)

jawora | 2015-04-21
Przeczytana: marzec 2015

nie zachwyca,może autorka była zmęczona i goniła terminy?

Agnieszka75 | 2014-10-28

Posiadam wszystkie książki tej autorki, jestem jej wielbicielką, uważam że pisze po prostu świetnie. Sama chciałabym pisać równie dobrze i z takim humorem! Polecam gorąco!

Amoretta | 2014-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2014

Żongluje po romansach szukając tych, które doprowadzą do wzruszeń i typując z literatury kobiecej te bardziej kobiece. Natrafiłam na LALECZKĘ inaczej ZŁOTA DZIEWCZYNA. Nie znam tej autorki, więc zaczęłam czytać.
Trudno jednoznacznie ocenić tę pozycję. Z pewnością nie jest to romans choć treść kapie seksem i erotyzmem. Belinda jako młoda dziewczyna udaje się do Hollywood by zrobić zawrotną karierę. Ląduje jednak w ramionach podstarzałego Errola Flyna, który lubuje się w młodocianych panienkach. Jest z nim 3 miesiące i poznaje jego przyjaciela Aleksa o tych samych skłonnościach. Errol ją zostawia, a ona dowiaduje się, że jest w ciąży. Godzi się wyjść za mąż za Aleksa. Ten wpada w wściekłość, gdy ciąża wychodzi na jaw. Rodzi się Fleur i właśnie ta dziewczyna jest tą tytułową złotą dziewczyną. Oddana do klasztoru na wychowanie, pozbawiona ojca, a matkę widząca 2 razy w roku wyrasta na piękną, ale niedowartościowaną dziewczynę. Matka w jej imieniu podpisuje umowę z agencją i Fleur...

Marlenaaa | 2014-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2014

Cóż mogę powiedzieć o tej cudownej książce. Otóż jest oszałamiająca, czyta się jednym tchem. Jestem zadowolona, że ją przeczytałam. Podoba mi się. Nie zawiodłam się po raz kolejny. Pozdrawiam panią Philips, niech dalej piszę książki. :)

Marlenaaa | 2014-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2014

Liesel85 | 2014-03-21

Troche wolno się rozkreca ale zdecydowanie polecam bo potem zdecydowanie sie broni:)

Magdalena | 2013-09-23
Przeczytana: 23 września 2013

Fabuła bardziej zawiła i ciekawa niż w innych książkach p. Philips które do tej pory przeczytałam. Bardzo mi sie podobała mimo iż element romansu nie był tak oczywisty jak w pozostałych powieściach. Polecam!

NiebieskaMalinka | 2013-06-23

Książka bardzo mi się spodobała przez swoją oryginalność i tępo jakim fabuła się rozwija.Bardzo polecam osobom chcącym zaznać odrobinę sławy na przestrogę.

książek: 1903
Grażyna | 2013-04-12
Przeczytana: 13 kwietnia 2013

Pochłonęłam książkę w jeden wieczór.Warto!