U2 Propaganda

83-86365-77-3
U2, muzyka, Bono
muzyka
aferka93

Oficjalny fanzin U2 "Propaganda" zaczynał w roku 1981 jako niezbyt elegancka, spięta zszywaczem broszurka, a w ciągu dwudziestu lat istnienia przekształcił się w poważne źródło informacji, niezbędne dla każdego prawdziwego fana U2. Przez lata "Propaganda" śledziła karierę zespołu, zamieszczając na swoich łamach nigdzie indziej nie publikowane wywiady z Bono, Edge'em, Adamem i Larrym. W...

W niniejszym tomie zebrano najszczersze wywiady i najlepsze zdjęcia w historii fanzinu. Ta książka to wspaniały upominek dla każdego wielbiciela słynnych dublińczyków.

aferka93 | 2010-08-26

Powstało wiele publikacji o U2. Uważam, że 'U2 Propaganda' jest z nich najciekawsza. Opisuje kolejne lata zespołu, przy tym zawiera wiele ciekawych zdjęć zarówno tych niepublikowanych, z wcześniejszych lat działaności zespołu oraz tych świeższych. Do tego sporo wycinków gazet z lat 80' rozkwitu zespołu, wypowiedzi gwiazdorów, zapisy z koncertów (w tym także z Polski!) oraz wiele, wiele więcej. Czyta się przyjemnie i książka nie nudzi jak inne tego typu publikacje. Mimo wysokiej ceny uważam, że warto ją przeczytać.

Mikołaj Ka | 2016-11-26
jaroban | 2016-09-07