Smokologia. Wielka księga smoków

Okładka książki Smokologia. Wielka księga smoków praca zbiorowa
Okładka książki Smokologia. Wielka księga smoków
praca zbiorowa Wydawnictwo: Debit fantasy, science fiction
2007-01-01
32 min.
83-7167-279-8
Patrycja Zarawska
smokologia wielka księga smoków

Okładka książki Tezaurus czyli Skarbiec wiedzy o czarodziejach, duchach, mugolach, zwierzętach, roślinach, miejscach, przedmiotach, zaklęciach, instytucjach i ideach w książkach "Harry Potter i..." (od I do IV tomu) Joanna Lipińska, Andrzej Polkowski
Tezaurus czyli... Joanna Lipińska, An...
Okładka książki Przewodnik terenowy po fantastycznym świecie wokół nas Holly Black, Tony DiTerlizzi
Przewodnik ter... Holly Black, Tony D...
Okładka książki Oryginalny dziennik wampira. Count Dracula Viv Croot, Jane Moseley
Oryginalny dzi... Viv Croot, Jane Mos...

Pięknie zrobiona, interaktywna księga <3 dużo frajdy

Pięknie zrobiona, interaktywna księga <3 dużo frajdy

Bardzo dobra książka dla zaczynających czytać chłopaków!
Na początku do oglądania, ciekawe i pobudzające wyobraźnię ilustracje powodują, że dziecko samo nie wiedząc kiedy, zaczyna czytać.
Dziewczynki również się zainteresują, ale moim zdaniem jest to pozycja warta zainteresowania rodziców 6 - 7 letnich, dynamicznych chłopców, których do książki trudno jest zachęcić, którym trudno jest usiąść choćby na moment na tyłkach.
Dorosłym może wydawać się iż jest to przerost formy nad treścią, ale w tym wypadku nie o to chodzi...

Bardzo dobra książka dla zaczynających czytać chłopaków!

Książka pozwala przenieść się do świata smoków, dowiadujemy się w niej o tych mitycznych stworzeniach. Czy nie przyjemnie byłoby pogłaskać skórę smoka, dotknąć jego magicznego pyłu albo zobaczyć jak się wykluwa? Ta książka pozwala zrobić takie rzeczy.Polecam.

Przerost formy nad treścią, ale na małych dzieciach robi wrażenie. Duzy plus za rozbudzanie wyobraźni.

Bardzo fajna i ciekawa, bardzo mi się ta książka spodobała.

Bardzo fajna i ciekawa, bardzo mi się ta książka spodobała.

Kiedyś bardzo mi się podobało, teraz czar prysł, jednak nadal dobrze wspominam tę pozycję.

Ciekawy poradnik dla wszystkich początkujących znawców smoków z którego można dowiedzieć się co jedzą smoki, jakie są ich gatunki, jak je tresować i wiele innych ciekawostek. Ksiażka bardzo ładnie wydana, dobra na prezen np dla młodszego rodzeństwa.

• Oddane
  • Dzieciństwo

Dodaj cytat z książki Smokologia. Wielka księga smoków