Unter dem Siegel der Verschwiegenhelt... : die Psychologie des Klautsches
psychologia, plotka,
asia

..."Psychologię plotki" należałoby polecić wszystkim, którzy chcą się czegoś o sobie dowiedzieć, o swych słabościach i ukrytych agresjach, o swej nietolerancji i jej przyczynach, o głodzie informacji i jego zaspokajaniu. A również (co jest niebagatelne) o autorytarnych skłonnościach, jakie w mniejszym lub większym stopniu kryją się w każdym człowieku, a ujawniają się między innymi w łatwości obmawiania i spotwarzania rzeczywistych lub urojonych przeciwników za ich plecami.

DamEs26 | 2016-02-05
kamilszelest | 2016-02-03