W lepszym towarzystwie

Wydawnictwo: Czytelnik
literatura faktu
asia

Kim był Marian Kargul vel Abraham Kierbel którym zajmowało się bezpośrednio co najmniej kilkuset sędziów, co najmniej stu prokuratorów, co najmniej tysiąc oficerów i podoficerów policji i milicji, co najmniej pięćdziesięciu adwokatów, co najmniej dwustu dziennikarzy i co najmniej tysiąc funkcjonariuszy urzędów podatkowych, notarialnych i celnych usiłuje odpowiedzieć Aleksander Rowiński w swej książce.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie