Tłumaczenie: Paweł Kruk
Blood Wolf
wilkołak, horror
horror
Leonor

Trey ma dosyć wampirów, demonów i czarodziejów. Chce dołączyć do prawdziwego wilczego stada, a przy okazji poznać jedynego żyjącego członka rodziny. Wuj Frank jednak nie jest zachwycony jego widokiem i najwyraźniej skrywa jakiś mroczny sekret. Chłopak zaczyna podejrzewać, że grozi mu poważne niebezpieczeństwo. Jego przyjazd bardzo się nie podoba pewnemu wilkołakowi o instynkcie zabójcy… Czy Trey stanie się równie krwiożerczą bestią?
Poznajcie ostatniego wilkołaka czystej krwi!

źródło opisu: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2011

źródło okładki: http://www.nk.com.pl

"Krwiożercza bestia" to trzecia z pięciu książek należących do serii "Wilkołak", autorstwa Steve'a Feasey'a.

Steve Feasey - urodził się w Watford, hrabstwa Hertfordshire. Od skromnego otoczenia uciekał w świat książek. Spędził wiele czasu w bibliotekach. Zawsze uważał się za zapalonego wampirnika, Pisać zaczął w późnych latach swojego życia, ale na szczęście udało mu się podpisać kontrakt na swoją pierwszą powieść.

Czy Trey stanie się równie krwiożerczą bestią?

Obecnie na próżno szukać w ofercie wydawnictwa Nasza Księgarnia dawniej publikowanych dzieł. Firma specjalizuje się teraz w książkach...

| 2018-04-07

- WSPANIAŁA
- ŚWIETNA
- SUPER
- EXTRA :-)
Mógłbym ją opisywać tak bez końca.

Wiele magii, momentów zwątpień, przyjaźń wystawioną na prawdziwą próbę i jak to mają księżki fantasy do Siebie: Niby już wszystko wychodzi na prostą a tu nagle ciach, trach i wszystko się drastycznie zmienia i... #Akcja #Dynamizm #SzybkieDecyzje

| 2018-01-01
Przeczytana: 14 listopada 2015

Wilkołak. Dlaczego ja?
Wilkołak. Czarny księżyc
Wilkołak. Igrzyska demonów
Inwazja zombie

Autor: Steve Feasey

Powyższą serie oceniam na GENIALNĄ !!!

#ŚwiatMagii
#Przyjaciół
#TrudnychDecyzji

UWAGA !!! Wciąga od pierwszego rozdziału :-)

Czarna666 | 2016-04-15
Przeczytana: 14 kwietnia 2016

Akcja rozgrywa się szybko, zupełnie inaczej jak w pierwszych dwóch częściach. Najbardziej podobał mi się i zaskoczył wątek miłosny: bowiem Trey poznaje pewną blondynkę, która także należy do stada. Zasmuciło mnie zakończenie żywota Franka pod koniec książki. Ale z pewnością przeczytam czwartą część Igrzyska demonów.

Paula_Fashin_Week6 | 2015-10-12

Nawet nawet , ale nie mój klimat :) książka jest lepsza gdy są lepiej opisywane uczucia tak jak np w " pocałunek demona " czy " szeptem " ;) - przynajmniej moim zdaniem

Magdalena | 2015-04-06
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2015
Przeczytana: 05 kwietnia 2015

Świetna część. Lepsza od poprzednich :D. Aż mówi "WEŹ NASTĘPNĄ"
Polecam ;).

julka | 2015-03-29

Dostałam ją w szkolnej bibliotece i nie uwierzycie jak polecała ją pani polonistka, ,,Na pewno jest fajna,bo ma takiego przystojnego chłopaka na okładce''-ja się z tym nie do końca zgadzam,ale co do tego,że fajna no to może być.Nie wiedziałam,że są inne części i dlatego trochę rozczarowana byłam książką,że tak bez sensu się ma.Wujek głównego bohatera to kawał chama i już,przynajmnie według mnie,a sam bohater trochę zagadkowy,jak się nie przeczytało wcześniejszych części,trochę zagubiony w swoim życiu i jeszcze to stado i rodzinna historyjka,naprawdę ciekawa.

klaruśś | 2014-08-23

Przeczytane!

| 2014-04-03

Ten sam poziom, ci sami bohaterowie. Było ciekawie i nie nudziłam się przy czytaniu. Nie zależało mi jakoś specjalnie żeby przeczytać tą książkę, mimo to bardzo się cieszę że tak, się stało.

Bartłomiej Grabowski | 2014-03-19
Przeczytana: 19 marca 2014

Główny bohater Trey, to na pozór zwykły nastolatek ale skrywa gdzieś tam w środku potwora, kudłatą bestie z piekła rodem. Książka skierowana jest dla młodzieży, więc bohater jest nastolatkiem. Chłopak przeżywa pierwszą miłość, jego wybranką jest Alexa, oboje sporo przeszli i oboje skrywają mroczną przeszłość. Trey musi opuścić ukochaną, postawia sobie za cel odnalezienie i przyłączenie się do wilczego stada, myśli, że w ten sposób uda mu się ustalić, kim naprawdę jest. Jego obecność denerwuje pewnego wilkołaka, który chce go zabić.

Powieść pełna jest wróżek, wilkołaków, wampirów i innych tajemniczych stworów. Na uwagę zasługuję Nekrotrof, pasożytniczy demon, który mieszka w ciele ofiary i kontroluje jej umysł, a kiedy się ją znudzi to pozostawia ją martwą lub w stanie obłędu. Z tym potworem miała do czynienia Alexa.