Krwiożercza bestia

Blood Wolf
wilkołak, horror
horror
Leonor

Trey ma dosyć wampirów, demonów i czarodziejów. Chce dołączyć do prawdziwego wilczego stada, a przy okazji poznać jedynego żyjącego członka rodziny. Wuj Frank jednak nie jest zachwycony jego widokiem i najwyraźniej skrywa jakiś mroczny sekret. Chłopak zaczyna podejrzewać, że grozi mu poważne niebezpieczeństwo. Jego przyjazd bardzo się nie podoba pewnemu wilkołakowi o instynkcie zabójcy… Czy Trey stanie się równie krwiożerczą bestią?
Poznajcie ostatniego wilkołaka czystej krwi!

źródło opisu: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2011

źródło okładki: http://www.nk.com.pl

Magdalena | 2015-04-06
Przeczytana: 05 kwietnia 2015

Świetna część. Lepsza od poprzednich :D. Aż mówi "WEŹ NASTĘPNĄ"
Polecam ;).

WampirkaJustynka | 2012-04-09

Poznajcie ostatniego wilkołaka czystej krwi!

julka | 2015-03-29

Dostałam ją w szkolnej bibliotece i nie uwierzycie jak polecała ją pani polonistka, ,,Na pewno jest fajna,bo ma takiego przystojnego chłopaka na okładce''-ja się z tym nie do końca zgadzam,ale co do tego,że fajna no to może być.Nie wiedziałam,że są inne części i dlatego trochę rozczarowana byłam książką,że tak bez sensu się ma.Wujek głównego bohatera to kawał chama i już,przynajmnie według mnie,a sam bohater trochę zagadkowy,jak się nie przeczytało wcześniejszych części,trochę zagubiony w swoim życiu i jeszcze to stado i rodzinna historyjka,naprawdę ciekawa.

Szalona37 | 2013-06-07

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Wuj Frank jest jedynym,żyjącym krewnym Trey'a.Chłopak postanawia wybrać się do niego i dołączyć do prawdziwego stada wilkołaków.W Kanadzie dowiaduje się że jego wuj jest niewidomy.Poznaje tam dziewczynę Ellę.Przywódca stada,Jurgen podejrzewa że Trey skrywa jakiś sekret.Postanawia dowiedzieć się prawdy od Franka.Rozwścieczony przemienia sie w wilkołaka i próbuje zabić Trey'a.Na pomoc Trey'owi przybywa Marcus,Ella i mocno pobity wujek Frank.Tymczasem u Luciena i Alexy.Philippa Tipsbury jest w tarapatach.Podstępny Nekrotrof chce ją zabić.Ashnon przybiera postać Philippy,a ją samą wysyła do Otchłani.Gdy Nekrotrof zostaje zabity,Philippa wyszła z chronionego przez Ashnon'a miejsca i zostaje porwana przez kolekcjonera ludzi,Moloka.Alexa postanawia pomóc koleżance.W Kanadzie rozgrywa się walka.Juren Vs Wujek Frank.Niestety wujek zostaje ciężko ranny.Przegrywa walkę.Marcus zostaje postrzelony przez Lawrenca.Przez chwilę nieuwagi Trey'a,Ella była zmuszona zabić swojego chłopaka.Jurgen w...

Bartłomiej Grabowski | 2014-03-19
Przeczytana: 19 marca 2014

Główny bohater Trey, to na pozór zwykły nastolatek ale skrywa gdzieś tam w środku potwora, kudłatą bestie z piekła rodem. Książka skierowana jest dla młodzieży, więc bohater jest nastolatkiem. Chłopak przeżywa pierwszą miłość, jego wybranką jest Alexa, oboje sporo przeszli i oboje skrywają mroczną przeszłość. Trey musi opuścić ukochaną, postawia sobie za cel odnalezienie i przyłączenie się do wilczego stada, myśli, że w ten sposób uda mu się ustalić, kim naprawdę jest. Jego obecność denerwuje pewnego wilkołaka, który chce go zabić.

Powieść pełna jest wróżek, wilkołaków, wampirów i innych tajemniczych stworów. Na uwagę zasługuję Nekrotrof, pasożytniczy demon, który mieszka w ciele ofiary i kontroluje jej umysł, a kiedy się ją znudzi to pozostawia ją martwą lub w stanie obłędu. Z tym potworem miała do czynienia Alexa.

| 2014-04-03

Ten sam poziom, ci sami bohaterowie. Było ciekawie i nie nudziłam się przy czytaniu. Nie zależało mi jakoś specjalnie żeby przeczytać tą książkę, mimo to bardzo się cieszę że tak, się stało.

kiniamala | 2014-03-14
Przeczytana: 11 marca 2014

Wampiry, wilkołaki. Całkiem przyjemna do przeczytania. Samiec alfa, który dąży, by być na szczycie, i wilkołak poszukujący sam siebie.

Ciasteczko17 | 2014-07-22
Przeczytana: 2010 rok
Milka | 2013-12-28
Przeczytana: 22 marca 2013

Książka fajna.Szybko się czyta. Acz fabuła nie jest tam jakoś bardzo rozbudowana. Trey odwiedza swojego wujka i napotyka na swojej drodze grupę wilkołaków, którymi przewodniczy Jurgen(w przybliżeniu psychopata)
A w tym czasie u Luciena...

Ogółem książka fajna. Ale brak dramaturgi, a ta co była ( o ile w ogóle była) wyszła strasznie sztucznie.

agnes | 2012-09-24
Przeczytana: kwiecień 2012

Trzecia część cyklu "Wilkołak". Życie głównego bohatera nadal nie jest proste chociaż już posiada tyle informacji na temat swojej rodziny oraz wie jak korzystać ze swojej mocy.
Trey chcąc być przy rodzinie nie zdaje sobie sprawy, że to wcale nie jest ani łatwe ani dobre rozwiązanie. Czeka go rozczarowanie.
Tak jak poprzednie części łatwo i bardzo szybko się czyta.