Piętno krwi

Blood sugar
83-7157-138-0
cindy blake, piętno krwi
Integra

Poznajmy Stacy - zwykłą dziewczynę z Peorri, małego miasta na Środkowym Zachodzie oraz Eloise - nieatrakcyjną, zakompleksioną bogaczkę. Obie dziewczyny od studiów łączy przyjaźń, jednak ich kontakt po okresie nauki zostaje zerwany. Świat widzimy z perspektywy Stacy, która właśnie zostaje zaproszona na ślub Eloise i Roberta. Takiemu typowi należy dobrze się przyjrzeć, co radzę również i wam.
Rozdziały przeskakują to w przeszłość, to w teraźniejszość.

książek: 2090
Rosalie Soiree | 2015-04-25