Co kobiety wiedzą o mężczyznach?

Wydawnictwo: Petrus
7 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-61533-38-2
poradniki
adamats

Niezwykła książka.... W temat wprowadza nas kilka pierwszych stron z „tajemniczym” tekstem w języku hebrajskim, greckim oraz swahili (język afrykańskich ludów z rodziny bantu). Na stronach tej książki, mającej poniekąd charakter notatnika – zawarta jest metafora obrazująca relacje pomiędzy żeńską i męską częścią ludzkości, oparte na wzajemnym poznaniu i (braku?)wiedzy o płci przeciwnej. Ta...

Na stronach tej książki, mającej poniekąd charakter notatnika – zawarta jest metafora obrazująca relacje pomiędzy żeńską i męską częścią ludzkości, oparte na wzajemnym poznaniu i (braku?)wiedzy o płci przeciwnej. Ta wiedza często zamyka się w tych paru słowach zapisanych w tak różnych kulturowo językach.
Wyjątkowa forma publikacji nie ma być manifestem antyfeministycznym, ale okazją, aby rozpocząć tak nieraz potrzebną długą rozmową.
Zatem niech ta książka zacznie działać w Waszym życiu - póki jest jeszcze na to czas… Nie zmarnuj tej okazji ;)

adamats | 2010-08-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 15 sierpnia 2010

Książka rzeczywiście niezwykła. Odpowiedź na pytanie zawarte w tytule, jest pewnie jedną z najbardziej pożądanych rzeczy o których marzą mężczyźni, oprócz pożądania samych kobiet oczywiście :) A cóż One o nas mogą wiedzieć? Pozwólcie, że zacytuję autora: " Hawaju lolote, yaani lolote kabisa". Dawno nie czytałem czegoś równie wciągającego - pochłonąłem ją wręcz i zajęło mi to tylko jedno popołudnie. Wiem, że niejednokrotnie jeszcze będę do niej wracał, bo świadomość tego co w niej zawarte, poraziła mnie po prostu. Panowie, musicie to przeczytać! Drogie Panie, ta lektura może być punktem wyjścia do zrozumienia wielu - pozornie niezrozumiałych męskich zachowań

Ag2S | 2010-11-12
Przeczytana: 2010 rok

Zbyteczna i bezsensowna, tania (a w rzeczywistości nawet droższa) podróba książki: "Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach".
Gdyby została wydana jako pierwsza, powiedziałaby, że super pomysł, a tak mówię tylko: blleeee, nieładnie:/

| 2014-10-23
Agnieszka Maciałek | 2012-07-24