Kapitanowie zuchy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Polskie
Capitains courageous
Kapitanowie, zuchy
dona

Kapitan Disko, jego syn Dan, Długi Dżek, Tom Platt, stryj Salters, Penn i Manuel oraz czarnoskóry kucharz, zwany Dokotrem - to jedyna w swoim rodzaju kompania, składająca się na załogę rybackiego szonera łowiącego u wybrzeży Nowej Funlandii. Pewnej nocy, w niezwykłych okolicznościach, na pokład trafia rozpieszczony nastolatek, syn milionera - Harvey Cheyne. Kilkumiesięczny pobyt na morzu, ciężka praca i bliższe poznanie tych, szorstkich z pozoru, ludzi sprawia, że znudzony życiem chłopak zmienia się w dojrzałego, zahartowanego człowieka; znającego teraz wartość każdego zarobionego dolara.

Wabi | 2016-06-26
Przeczytana: 29 czerwca 2016

Dan uczy Harveya szacunku do pracy rybaka.

Bartek Biedrzycki | 2016-04-29
Pati | 2016-01-06