Czyja sprawiedliwość a Jaka racjonalność a

Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog
historyczna

To przyjemność i przywilej móc zwrócić cię do polskich czytelników książki. Stanowisko prezentowane przeze mnie nie jest relatywistyczne w żadnym sensie. Mam nadzieję, że książka Czyja sprawiedliwość ? Jaka racjonalność? zaoferuje jej czytelnikom, bez względu na tradycje, z jakich się wywodzą, lepsze zrozumienie roli tradycji w naszym moralnym i intelektualnym życiu, abyśmy mogli unikać błędnych, wpływowych koncepcji, zarówno liberalnych, jak i konserwatywnych .

Angst | 2017-02-14
| 2010-08-30