Naruto tom 33 - Tajna misja

Wydawnictwo: J.P. Fantastica
-ナルト-
manga
komiksy

Dziewięcioogoniasty wymyka się spod kontroli! Drużyna Kakashiego w nowym składzie ściera się z Kabuto - szpiegiem Brzasku, z którego Orochimaru zdjął hipnotyzującą technikę Sasoriego. Plan spala na panewce, a Orochimaru prowokuje Naruto, nawiązując do Sasuke. Co stanie się z Naruto, gdy ten rozwścieczony pozwoli by Dziewięcioogoniasty użyczył mu swojej siły?

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2017-06-23
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 27 maja 2017

Dalszy ciąg szpiegowskiej misji. Bohaterowie spotykają się z tajnym agentem „Brzasku”. Sytuacja jednak robi się niebezpieczna, kiedy na miejscu pojawia się również sam Orochimaru.

Ten tom jest jednym z tych w głównej mierze skupionych na walce – możemy tu obserwować głównie nowe umiejętności antagonistów, które są świetnie odzwierciedlone w rysunkach. Jednakże w tle ma miejsce jeszcze inna rozgrywka – okazuje się, że nie wszyscy sprzymierzeńcy grają czysto. Podobał mi się w związku z tym końcowy zwrot akcji, ale niestety rozczarowało mnie zaskoczenie z początku tomu – niepotrzebnie zatrzymało to rozwój fabuły.

Podsumowując, kolejny dobry tom.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 18 lipca 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Mateusz Grobelny | 2017-06-20
| 2017-05-13