Naruto tom 28 - Powraca Naruto

-ナルト-
naruto, manga, komiks
komiksy
Worldpopolsku

Mija ponad dwa lata... Po szkoleniu z mistrzem Jirayą mężniejszy już Naruto powraca do osady Konoha-Gakure. Wydawałoby się, że znajdzie czas na spędzenie dłuższych chwil z wytęsknionymi przyjaciółmi, kiedy okazuje się, że złowroga ręka "Brzasku" sięga Gaary, który w międzyczasie został Kazekage.
Rozpoczyna się druga część sagi.

[Wydawnictwo JPF, 2008]

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

unnoticed | 2012-12-13
Przeczytana: 22 listopada 2012

Cóż mogę napisać jako otaku ;). 'Naruto' jest to jedna z moich ulubionych mang, choć czytanie rozpoczęłam dopiero od 28 tomu (i jestem w posiadaniu wszystkich kolejnych tomików, które do tej pory się ukazały). Mam nadzieję, że kiedyś przeczytam pierwszą serię (tom 1-27) co dla mnie wiążę się z zakupem tomików.
Co to samego tytułu 'Naruto'.. Bardzo dobra kreska, wciągająca fabuła, humor, a czasami wyciskacz łez - polecam każdemu kto chciałby się oderwać od rzeczywistości choć na moment i przyglądać się poczynaniom shinobi, którzy podbili serce nie jednej osoby na całym świecie :).

Aiwlys | 2013-01-23
Przeczytana: 03 stycznia 2013

Ach, długo czekałam, aż sobie kupię ten tomik. W końcu Naruto robi się choć odrobinę dojrzalszy. Pierwsze odcinki anime widziałam kilkakrotnie stąd nie mogłam się doczekać, jak to będzie wyglądało w mandze. Ale nie zawiodłam się. Tom czyta się bardzo szybko. Za szybko.

Damian | 2015-02-01

Seria dojrzewała i stawała się coraz lepsza. Zdecydowanie dzięki temu fragmentowi historii Naruto stał się moją ulubioną serią mangi.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 16 maja 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

amina | 2016-11-18
Na półkach: Mangi, Posiadam, Przeczytane