Naruto tom 27 - Komu w drogę

-ナルト-
manga
komiksy
Worldpopolsku

Mimo zaciętej walki, Naruto nie udaje się sprowadzić Sasuke z powrotem do osady. Jednak to nie koniec zmagań, przed młodymi Shinobi osady Konoha otwiera się nowy rozdział podróży w nieznane! W tym tomie znajdziecie również opowieść o Kakashim (Kakashi Gaiden) zatytułowaną "Chłopcy z pola walki"!

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2017-04-05
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 02 kwietnia 2017

Chwila oddechu po wielu pojedynkach z poprzednich tomów. Ten odcinek można podzielić na dwie części. Pierwsza to swego rodzaju epilog do pościgu za „porwanym” Sasuke – bohaterowie leczą tu rany i przygotowują się do kolejnych treningów. Druga, o wiele dłuższa historia, to z kolei retrospekcja z czasów, kiedy Kakashi Hatage dopiero się uczył na chunina…

Fragmenty dziejące się w teraźniejszości to właściwie jedna wielka zapowiedź przyszłych wydarzeń. Czytelnik dowiaduje się o nowych planach postaci na przyszłość, a także mamy krótkie urywki knowań tajemniczych przeciwników. Fragment ten podsyca zainteresowanie czytającego, ale nie oszukujmy się – jest to zbędny zapychacz, który w żaden sposób nie posuwa akcji do przodu i nie rozbudowuje świata przedstawionego.

Trochę bardziej interesujący jest wgląd w przeszłość. Młody Kakashi jest zupełnie inną postacią niż obecnie – jest aroganckim pewnym siebie indywidualistą. Szkoda, że niestety sama fabuła jest bardzo przewidywalna i nietrudno...

Damian | 2015-02-01

Seria dojrzewała i stawała się coraz lepsza. Zdecydowanie dzięki temu fragmentowi historii Naruto stał się moją ulubioną serią mangi.

Aiwlys | 2013-02-11
Przeczytana: 07 lutego 2012

Ten tom lubię za historię Kakashiego, naprawdę szybko i znakomicie się ją czyta.

Martyna X | 2013-10-10
Przeczytana: 10 października 2013

Świetnie przedstawione zakończenie 1 części. Co do historii o Obito jest wspaniale ukazana, poza tym jestem zdziwiona, że dopiero w 119-120 dali to w anime.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 16 lipca 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Matsuu | 2011-07-06
Przeczytana: 2009 rok