Podręcznik pickup-u

Tłumaczenie: Alicja Kucharczyk
Wydawnictwo: Albatros
8 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Das Pickup-Handbuch, Frauen verstehen und erobern durch Entwicklung von Personlichkeit und Kommunikation
978-83-8803872-3
podręcznik, pickup
poradniki
Lenalee

Czy nie denerwowało cię zawsze, że nie udaje ci się zdobyć kobiety, której naprawdę pragniesz? Czy jak dotąd nie prześlizgiwałeś się raczej przez związki? Nie działało ci zawsze na nerwy, że nie potrafisz się przemoc i porozmawiać z kobietą? Czy do tej pory twoje znajomości z nimi nie kończyły się zwykle na stopie przyjacielskiej? Chciałbyś wreszcie zdobyć umiejętności, które pozwolą ci poznać kobiety, takie jakie ci się naprawdę podobają?

Wobec tego ta książka jest właśnie dla ciebie. Pickup jest sztuką uwodzenia kobiet. Składa się na nią zarówno wiedza, jak również umiejętności niezbędne każdemu mężczyźnie chcącemu mieć powodzenie u kobiet. Wszystko jedno czy szukasz stałego związku, krótkiego romansu czy przygody na jedną noc, musisz być w stanie zdobyć Kobietę...

Lenalee | 2010-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2010

Od dawna zastanawiałam się, co takiego w takich książkach może się znaleźć. Co autorzy mogą polecić, jak pomóc ludziom, którzy chcą nauczyć się sztuki Pickup-u. Kiedyś przeczytałam książkę o miłości, która w zasadzie była poradnikiem. Nie mogłam zrozumieć, jak ktoś może uczyć nas, w jaki sposób mamy kochać. Pickup co prawda rożni się od owej książki, ale gdy tylko miałam okazję się z taką lekturą zapoznać, postanowiłam spróbować.

Mogłoby się wydawać, że "Podręcznik pickup-u" jest tylko lekturą dla mężczyzn. Owszem, ich dotyczy przede wszystkim, lecz kobiety również mogą znaleźć w niej coś dla siebie. Książka ta w dużej mierze dotyczy tego, w jaki sposób uwodzić panie. Porusza kwestie od wyglądu, zapachu, mowy ciała po styl życia i osobowość. Dzięki zapoznaniu się z tą lekturą, czytelnik może nie tylko ukształtować swoją osobowość, ale także ją rozwinąć oraz zrealizować marzenia. Napisana jest w tak prosty i przejrzysty sposób, że nawet osoba, która nie ma zamiaru z tej książki i...

Natalia Mirowska | 2011-02-23
Przeczytana: 27 lutego 2011

Poradnik.Jak poderwać kobietę? Jak zrealizować swoje marzenia?
- Skutecznie
- Niezawodnie
- Szybko

Najwięksi amerykańscy specjaliści od uwodzenia nazwali go słowem Pickup, (podryw). Poświęcili wiele lat na badanie skutecznych metod. Podglądali zawodowych uwodzicieli i analizowali ich zachowania. Dzięki temu odkryli tajemnice i sekrety ich powodzenia.
W oparciu o ich doświadczenia powstała w Europie niemiecka szkoła sztuki uwodzenia. Doświadczenia niemieckich psychologów są jeszcze skuteczniejsze. Polecamy wam tę książkę pt: Podręcznik Pickup-a, rewelacyjna! Zaskakujące, jak łatwe a skuteczne są metody na zdobycie względów kobiety, jeśli się pozna te sztuczki. Nie przejmujcie się poważnie brzmiącym słowem "Podręcznik" - za nim się kryje tylko to - że znajdziesz w książce WSZYSTKO O UWODZENIU. To nie jest zwykły poradnik, jakich wiele, gdzie znajdziesz garść ogólnych wskazówek. tu jest WSZYSTKO O TYM, JAK PODERWAĆ KOBIETĘ SKUTECZNIE.

Poradnik.Jak poderwać kobietę? -...

bartek | 2015-11-09
litpawel | 2015-07-30