Koty. Kompendium

Cats
978-1-4075-2006-3
flora i fauna
monotema

Wyczerpujący i bogato ilustrowany przewodnik po świecie kotów. Charakterystyka niemal wszystkich ras, bogato zilustrowana ponad 1000 zdjęć i rysunków. Praktyczne informacje o budowie kota, pielęgnacji szaty i karmieniu. Przejrzyste ramki zawierające powszechnie stosowane nazewnictwo rasy, charakterystykę i odmiany kolorystyczne. W części ogólnej książki czytelnik znajdzie informacje o anatomii kota i historii gatunku.

| 2015-02-05

Bardzo podobają mi się ciekawostki, które zostały dodane do marginesu każdej strony, można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy.

Kinga | 2011-09-08

Książka posiada podstawowe informacje na temat budowy kota, pielęgnacji, żywienia, wychowania. Dosyć szczegółowo opisane rasy. Dużym plusem są piękne zdjęcia. Polecam początkującym.

Filemona | 2011-09-20
Na półkach: Przeczytane, Koty, Posiadam