Szukam pana Kalandra

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lubelskie
piotrex

Rzecz dzieje się w prowincjonalnej Polsce końca lat 60-tych lub początku 70-tych. Zwariowane przygody oblanego licealisty Sylwestra Mącika i jego kumpla Józka zwanego "Kardynałem - kolesia ocierającego się o tzw. margines społeczny.

drozd62 | 2011-08-22

Bomba, ponieważ sam jestem dziś dziennikarzem, a wówczas gdy ją czytałem był mój ojciec i stryj, to po prostu była dla mnie bomba. Muszę sobie kupić nową, podobnie jak trylogię o Kaktusach z Zielonej ulicy

juryca | 2015-05-23
Przeczytana: 23 maja 2015

W dawnych czasach młodości podobała mi się bardzo.Przeczytałem po kilkudziesięciu latach i gdzieś prysł cały urok.Książka raczej banalna,pisana pod względem wychowawczym dawnej socjalistycznej młodzieży.

zacofany-w-lekturze | 2013-06-11

patsy | 2016-02-16