PRacownik

Wydawnictwo: Albatros
978-83-88038-66-2
PR, public relations, wizerunek
Robert

"PRacownik" - jest pierwszą i dotychczas jedyną w historii literatury polskiej powieścią fabularną, której akcja rozgrywa się w środowisku prywatnych agencji Public Relations. Dzięki tej książce w przyjemny i niebanalny sposób wkracza się w rzeczywistość branży PR, mechanizmy budowania medialnego wizerunku firm i korporacji oraz promocji poszczególnych marek znanych z Internetu, pierwszych stron gazet i magazynów ("step by step").

"PRacownik" otwiera oczy na bliskie zależności i wspólne interesy istniejące pomiędzy dziennikarzami (mediami) a PR-em, o których zwykły czytelnik prasy nie ma najmniejszego pojęcia! Dzięki tej nieWielkiej książce, w której forma (kolorowego magazynu ilustrowanego!) i treść stanowią jedyną w swoim rodzaju całość, która promuje siebie i jednocześnie może być narzędziem promocji dla firm i instytucji! Ponadto i przede wszystkim powieść pt. "PRacownik" czyta się jednym tchem w każdym miejscu i w czasie!

Dzięki tej książce zaczyna się rozumieć, że bez względu na wykonywany zawód i jego prestiż, człowiek decydując się na bycie "pracownikiem", zaczyna budować swój własny wizerunek, staje się PR-owcem swojego stylu życia, aż do chwili, gdy dociera do niego, że nie ma ucieczki od wykreowanego wizerunku... Taki człowiek pewnego dnia budzi się i wie, że nie jest już sobą, jest "pracownikiem".

Natalia Mirowska | 2011-02-23

Jest w niej jak w życiu: praca, szef, koleżanki, nauka, samotność, marzenia, alkohol, zawiść, balangi, seks, radość, smutek.
To ksiązka inicjująca... "Wszyscy jesteśmy tylko wspomnieniem przyszłych nas..." a każdy jest PRacownikiem.MIłej lektury.Gorąco polecam.
Można kupić: www.wydawnictwoalbatros.pl
oraz wformie e-booka: http://www.legimi.com/pl/catalogue/books/5044/

Julia Rene | 2011-10-09
Przeczytana: 01 października 2011

Polecam wszystkim którzy ciekawi są czy El Dorado polskiego PR w ogóle kiedykolwiek istniało. Pochłonęłam ta książkę w jeden wieczór. Lektura otwierająca oczy i pozostawająca w pamięci, ale też zawiera dowcipne wątki. Warto przeczytać!

kalofonia | 2013-12-02
Basia | 2012-10-29