Sosy na wszystkie okazje

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-917389-4-9
Sosy, okazje
dona

Sosy to niezastąpiony dodatek do wielu potraw mięsnych i warzywnych. Ostatnio ogromną karierę kulinarną zrobiły dipy - sosy sporządzane na kanwie majonezu, śmietany lub serków homogenizowanych i jogurtów oraz chutneye - sosy o ostrym, słodko-kwaśnym smaku, przygotowywane na bazie owoców i warzyw. W najnowszym tomiku znajdzie się kilkadziesiąt oryginalnych przepisów na te smakowite dodatki do potraw, które na pewno zainspirują do sporządzania własnych niepowtarzalnych kompozycji smakowych.

Barbara | 2010-09-16
Na półkach: Przeczytane, 000 - Posiadam