Mazurki, baby i inne pyszności

Seria: Biblioteczka Poradnika Domowego
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Mazurki, baby, pyszności
dona

Zbliżające się Święta Wielkanocne spędzają sen z powiek niejednej pani domu. Jakimi słodkimi wypiekami oczarować gości, jak pięknie i niepowtarzalnie przyozdobić stół świąteczny? Może upiec tradycyjną polaną smakowitym lukrem babę wielkanocną, a może przygotować typowo polskie mazurki. W rozwiązaniu tych problemów pomoże Państwu ta nowa książeczka z serii BPD, w której autorka, Halina Jachowska, podaje kilkadziesiąt receptur na "zawsze udające się" ciasta.

Beata | 2010-11-28
Na półkach: Kulinaria, Przeczytane, Posiadam