Torty, ciasta przekładane, rolady

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Encyklopedia Gotowania". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-871-5
Torty, ciasta, rolady
dona

Tomik przeznaczony specjalnie dla entuzjastów słodkich wypieków, a więc znacznej większości z nas. Któż bowiem odmówi małego kawałka wspaniałego tortu z masą pomarańczowo-migdałową czy lekkiego torciku jogurtowego, ozdobionego sezonowymi owocami. A cóż Państwo powiedzą na roladę bananową czy marcepanową? Wszystkie przepisy tych wspaniałych słodkości znajdą Państwo w prezentowanej książeczce i, jak twierdzi autorka, każda pani, posługując się nimi, może zabłysnąć talentem cukierniczym.