83-7285-131-X
metodologia nauk
Kamulka84

Niniejsze opracowanie przeznaczone jest dla studentów szkól wyższych i tych wszystkich. którzy mają zamiar opracować pracę naukową (kwalifikacyjną). Ma ono stanowić pomoc metodyczną w podjęciu problemu badawczego. umiejscowieniu go w systemie nauki. a przede wszystkim wyjaśnieniu strategii i procedury badawczej oraz sposobów wykonania sprawozdania naukowego. na wymaganym poziomie naukowym w danej dziedzinie lub dyscyplinie naukowej.

Lidia | 2016-07-09
Przeczytana: 02 lipca 2016