Przezwyciężyć depresję : poradnik dla pacjentów i ich rodzin

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradnik - Rebis". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Overcoming depression
83-7301-299-0
poradniki
Kamulka84

Przezwyciężyć depresję to niezastąpione źródło wiedzy dla pacjentów – i ich rodzin – dotkniętych depresją i psychoza maniakalno-depresyjną (obecnie nazwaną chorobą dwubiegunową). Książka ta miała dotychczas dwa wydania w serii Psychologia. Jej autorzy rozwiewają wiele mitów , które narosły wokół zaburzeń nastroju. Nie tylko wyjaśniają objawy schorzeń depresyjnych, ale również pokazują, jak...

Jej autorzy rozwiewają wiele mitów , które narosły wokół zaburzeń nastroju. Nie tylko wyjaśniają objawy schorzeń depresyjnych, ale również pokazują, jak można żyć z chorobą. Obok informacji o lekach stosowanych w terapii można tu znaleźć praktyczne porady dotyczące aktywnego uczestnictwa pacjenta i jego rodziny w diagnozowaniu i leczeniu.

Gryzelda | 2013-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2013

"Poradnik dla pacjentów i ich rodzin" - dokładnie tak. Pomimo tego, że ma już swoje lata i pisana jest na gruncie amerykańskim objaśnia wiele ogólnych zagadnień związanych z depresją i chorobą afektywną dwubiegunową. Polecam dla tych, którzy chcieliby uzyskać podstawowe informacje na ten temat.

książek: 1935
krolly7 | 2015-03-29