Ciasta na Wielkanoc i inne okazje

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-333-0
Ciasta, wielkanoc, okazje
dona

Kolejny kulinarny tomik poświęcony został słodkim wypiekom. Autorka zamieściła blisko osiemdziesiąt przepisów na tradycyjne i popularne ciasta oraz na te mniej znane, ale również godne rozpowszechnienia. Znajdują się tu sposoby przygotowania smakowitych tart, rożków i rogalików, a także pracochłonnych rolad, tortów, serników i makowców. Wszystkie bardzo smaczne, i na pewno uświetnią niejedną uroczystość rodzinną.

Renata | 2013-06-04
Beata | 2010-10-05