Ciasta i ciasteczka z owocami

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-744-1
Ciasta, ciasteczka, owoce
dona

Ciasta, torty i placki, w których jednym z głównych składników są owoce, zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem większych lub mniejszych łasuchów. Z myślą o nich autorka przygotowała kilkadziesiąt przepisów na smaczne, bajecznie kolorowe słodkie wypieki. Słodkości o niepowtarzalnym smaku i walorach wzrokowych zadowolą niejedno wybredne podniebienie. Rozterek kulinarnych na pewno dostarczą takie smakołyki jak jagodowe ptysie, czekoladowa tarta z morelami czy placek serowy z pomarańczą.

Barbara | 2010-09-16
Na półkach: Przeczytane, 000 - Posiadam