Ciasta i ciasteczka na ostro

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-976854-9-7
Ciasta, ciasteczka, ostro
dona

Wiele pań domu umie i lubi piec szybkie, smaczne ciasta owocowe, a także te bardziej pracochłonne słodkości. Lecz ostatnio coraz częściej poszukiwane są przepisy na wypieki pikantne, które mogą być oryginalnym poczęstunkiem dla gości, inne zaś wykwintną przystawką lub znakomitym posiłkiem na pikniku. W najnowszym tomiku można znaleźć kilkadziesiąt receptur właśnie na wypieki pikantne a wśród nich na indyjskie frykasy, krokiety serowe czy też rogaliki ziemniaczano-czosnkowe. Wszystkie dania są niezwykle smaczne, a większość bardzo łatwo wykonać.

wiolenia28 | 2016-02-19
Barbara | 2010-09-16