Wyścig po miłość

Seria: Wszystko dla Pań
Wydawnictwo: Amber
Fast & Loose
Goszka

Świetna rozrywka w eleganckim stylu i nowoczesna, pełna polotu, wdzięku i humoru love story w wydaniu autorki bestsellerów, której 20 powieści ukazało się w Polsce „Artystyczny, zalotny, ekologiczny, intelektualny” – tak Cole Early, znany playboy i trener koni wyścigowych, nazwałby domek, który wynajął na czas najważniejszej gonitwy. I tak samo określiłby jego właścicielkę, której nie zna,...

„Artystyczny, zalotny, ekologiczny, intelektualny” – tak Cole Early, znany playboy i trener koni wyścigowych, nazwałby domek, który wynajął na czas najważniejszej gonitwy. I tak samo określiłby jego właścicielkę, której nie zna, ale której obecność – i osobowość – czuje na każdym kroku. Jest coraz bardziej zafascynowany tajemniczą kobietą i stara się dowiedzieć o niej jak najwięcej.

Lulu Flannery zgodziła się wynająć swój dom przez agencję, ale teraz zastanawia się, czy dobrze zrobiła. A jeśli zbruka go swoją obecnością ktoś tak okropny jak wieczny bohater skandali, niepoprawny kobieciarz Cole Early? Taki facet mógłby naprawdę nieźle namieszać w jej kobiecym przybytku piękna i harmonii...

Kocia_matka | 2018-07-12
Przeczytana: 26 czerwca 2018

Czy tylko mnie pogoda za oknem tak okropnie dobija? Nie mam ochoty na nic, poza schowaniem się pod kocem. Nawet czytanie książek nie pomaga.. :( Jednak "Wyścig po miłość" sprawił, że spędzanie czasu w domu było o wiele przyjemniejsze :) Ale może do rzeczy :)

Elizabeth Bevarly to kobieta wszechstronnie uzdolniona. Za czasów młodości pracowała w przeróżnych miejscach. Jej pierwsza powieść została wydana w 1989. Jest autorką wielu książek, słynących ze swojej popularności. Osobiście z tą autorką spotykam się po raz pierwszy :)

Derby w Louisville są bardzo ważnym wydarzeniem w światku końskich wyścigów. Zwłaszcza dla Cola Earlego. Chociaż jest pewien umiejętności swojej klaczy, nie chce zapeszyć i nie rezerwuje zawczasu hotelu. Na szczęście jego agentka znajduje rozwiązanie. Wynajmuje domek jednej z mieszkanek Louisville. Nie wie, że tym sposobem jego życie przewróci się do góry nogami.

Dla Lulu Flannery każdy gorsz jest na wagę złota. W jej domku ciągle coś wymaga remontu....

Katherina87 | 2012-11-21

"Artystyczny, zalotny, ekologiczny, intelektualny" - tak Cole Early, znany playboy i trener koni wyścigowych, nazwałby domek, który wynajął na czas najważniejszej gonitwy wszech czasów. I tak samo określiłby jego właścicielkę, której nie zna, ale której obecność - i osobowość - czuje na każdym kroku. Jest coraz bardziej zafascynowany tajemniczą kobietą i stara się dowiedzieć o niej jak najwięcej. Lulu Flannery zgodziła się wynająć swój dom, ale teraz zastanawia się, czy dobrze zrobiła? A jeśli zbruka go swoją obecnością ktoś tak okropny jak wieczny bohater skandali, niepoprawny kobieciarz Cole Early? Taki facet mógłby naprawdę nieźle namieszać w jej kobiecym przybytku piękna i harmonii...

gosiurka | 2013-06-18

Dobra książka , romantyczna którą czyta się z uśmiechem na ustach, optymistyczna. Minus, zakończenie za szybkie i pozostawia lekki niedosyt. Całokształt dobry.

Ewelina | 2016-11-27
Przeczytana: 25 listopada 2016

Cole, trener koni, prowadzi swoją klacz do zwycięstwa wyścigu, który umożliwia start w słynnych wyścigach koni w Kentucky.
Cole na pół miesiąca musi znaleźć zakwaterowanie w mieście, które od dawna jest już oblegane przez turystów jadących na wyścigi.
Lulu, mieszkanka miasteczka znajduje szansę na dodatkowy zarobek wynajmując swój domek przyjezdnym na wyścigi. Sama zatrzymuje się u przyjaciółki, która poluje na bogatego męża i ma zamiar go znaleźć podczas wyścigów, na które zjeżdżają najbogatsi Amerykanie.
Przypadkowe spotkanie Lulu i Cole'a pociągnie za sobą szereg ciekawych zdarzeń. Jak potoczy się ich znajomość? I czy przyjaciółce Lulu uda się złowić bogatego Cole'a?

Misia20121996 | 2015-12-30

Szybko, łatwo i przyjemnie się czyta.
Romansidło na jeden wieczór.

Anita Ka | 2012-05-28

Ciekawa ;)