Psy wśród ludzi

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Autorów Emigracyjnych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polska Fundacja Kulturalna
0-85065-262-6
ania_och

Książka zawiera opowiadania: POKI, czyli pies-komediant LASSIE, czyli zażegnane samobójstwo BUREK, pies wesoły i beztroski LADY, suka bardzo honorowa SAM, pies który chodził własnymi drogami KARO, czyli tragedia miłosna PIK, zwany również profesorem SMOK, ofiara ludzkich namiętności ALI i jego pan, historia paryska SFINKS, który może nazywał się inaczej REX, czyli pies szowinista Na książce...

Na książce pseud. aut., nazwa: Wacław Jan Pański

| 2011-04-09