Nietoksyczne negocjacje

Wydawnictwo: Onepress
Getting Together: Building Relationships As We Negotiate
9788324620739
biznes, finanse

zdrowy przepis na twarde negocjacje 6 kroków do sukcesu w negocjacjach * Racjonalizm * zrozumienie * Komunikacja * Wiarygodność * Perswazja * Akceptacja zarówno w pracy, jak i życiu osobistym większość z nas stara się unikać niepotrzebnych konfliktów. Jednocześnie zależy nam na tym, by zawsze osiągać jak najlepsze wyniki realizując wyznaczone cele i własne marzenia. BAM! Cóż to za nieprzyjemny dźwięka W tym właśnie miejscu trafiamy na silny opór materi

źródło opisu: Wydawnictwo One Press, 2009

Monika | 2013-01-16