Zbliżenia

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Close Relations
Zbliżenia
dona

Marcia Green zdaje sobie sprawę, że rozczarowała swoją rodzinę. Czy dobrze wychowana kobieta, która wie, że nie popełni błędu ubierając się na czarno i zakładając perły, rozwodzi się z lekarzem i oddaje polityce? Poza tym, dlaczego mieszka z kolegą z biura, wprawdzie przystojnym, ale całkowicie dla niej nieodpowiednim Irlandczykiem, który prawdopodobnie pewnego dnia oświadczy, że wychodzi do baru i nigdy nie wróci? Marcia jest jednak szczęśliwa, ma bowiem mnóstwo tego, co ją najbardziej interesuje - seksu i polityki. Poczucie humoru i umiejętność budowania intrygi sprawiają, że obyczajowe powieści Susan Isaacs zdobywają miliony czytelniczek na całym świecie.

Ewa | 2015-11-26
Przeczytana: 05 maja 2010