Sekret Olsteriona

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fantastyka [Prószyński i S-ka], Polska Fantastyka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7180-335-4
fantasy, fantastyka, powieść
KoZa

Znakomita, oryginalna powieść fantasy polskiej autorki jest pierwszą książką w serii Polska Fantastyka. Jej akcja rozgrywa się w świecie podzielonym. W odległych czasach stanowił on jedność i rządzili nim mądrzy władcy z Kryształowej Dynastii. Jednak żądza władzy i lenistwo zniszczyły ten sielski kraj. Ale z pokolenia na pokolenie przekazywano sobie przepowiednię, że któryś z potomków dawnych władców przywróci ład i szczęście. A ponieważ bóstwa tego świata są łaskawe, szansę dały aż dwojgu magom. Uratowanie świata wiąże się ze zdobyciem władzy. Ani młoda czarownica ani potężny mag nie zdają sobie sprawy, z jakimi siłami przyjdzie im się zmierzyć.

Oleanderek | 2016-08-18
Mephistine | 2016-03-07