Zjadliwa trucizna

Strong Poison
83-85526-18-8
powieść angielska
blaszanyzegarek

Młoda, pełna uroku kobieta przeżywa najtrudniejsze chwile w życiu. "Harriet Vane oskarżona o MORDERSTWO" - donoszą gazety... Czy lord Peter Wimpsey potrafi uratować ją od śmierci? Fakty sa niepodważalne, dowody niezbite. Bowiem jeżeli nie ona, TO KTO?! Pasjonująca zagadka kryminalna, uczucie, które minęło i to, które dopiero nadchodzi... w sfilmowanej niedawno powieści Dorothy L. Sayers...

Pasjonująca zagadka kryminalna, uczucie, które minęło i to, które dopiero nadchodzi... w sfilmowanej niedawno powieści Dorothy L. Sayers Zjadliwa Trucizna.

Lilu | 2013-06-11
Przeczytana: 10 czerwca 2013

Solidny kawał klasyku.Fajny pomysł na "Kociarnię":)

Alisonn | 2013-08-02

Dobry kryminal.