Spotkanie z Caseyem Jonesem

Tłumaczenie: Barbara Górecka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Turtles - Wojownicze Żółwie Ninja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Meet Casey Jones
BearerOfHope

Dawno, dawno temu cztery małe żółwie: Leonardo, Donatello, Michaelangelo oraz Raphaello, w tajemniczy sposób urosły, a następnie zaczęły się poruszać i zachowywać jak ludzie. Podobnej przemianie uległ ich przyjaciel szczur Splinter, który dzięki rozległej wiedzy w dziedzinie wschodnich sztuk walki uczy żółwie, jak walczyć i posługiwać się bronią. I tak stały się najsłynniejszymi Wojowniczymi Żółwiami Ninja. W pierwszym z ich udziałem filmie kinowym bohaterowie będą musieli zmierzyć się z ekscentrycznym miliarderem Maximilianem Wintersem, który chce przejąć władzę nad miastem, wykorzystując kosmiczną energię. Nieustraszone żółwie zjednoczą swe siły w walce między dobrem a złem, pokonując własne słabości, wspierani przez życzliwych im ludzi. Wszystkim fanom proponujemy serie książek opowiadających o przygodach dzielnych mutantów.

Sabcia | 2012-01-04