Felix, Net i Nika oraz Bardzo Senna Ryba

Cykl: Felix Net i Nika
Wydawnictwo: Powergraph
BearerOfHope

Kolejna zwariowana przygoda bohaterów, która treścią nawiązuje do poprzedniego tomu serii Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.

Zeszyt można było otrzymać za darmo na Międzynarodowych Targach Książki 2007 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Yumeka | 2011-08-17
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 16 sierpnia 2011

Gratka dla fanów serii, a w szczególności części "Pałac snów". Inni mogliby... nie, inni na pewno nie zrozumieliby/nie docenili anegdot. Bo może przy Eftepie jeszcze można się połapać, ale dyrektor Stokrotka i Aurelia wymagają poznania najpierw z powieści. Choć idzie się tylko domyślać, skąd Bardzo Senna Ryba miała dostęp do czarnej karocy, to pomysł jest na plus. Zdecydowanie polecam jako uzupełnienie, ale jako rozpoczęcie przygody z FNiN - odpada.

pierwiastek28 | 2011-08-27
Przeczytana: 2011 rok

Ta książka jest rewelacyjna ! Warto ją przeczytać, mnie zafascynowała tak, że mam wszystkie tomy i czytam wszystkie po kolei przez jeden tydzień. Jestem zagorzałą fanką FNiN. Serdecznie polecam !

Julia Capuletti | 2012-07-30

Chce to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Robys | 2013-12-09

Świetne, jak zresztą każdy tom serii Felix Net i Nika.

Olka | 2013-02-07

bardzo ciekawe opowiadanie

Ola Banaszak | 2012-03-05
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione

uwielbiam tę książkę!!! ;)

Wanielinka | 2016-10-28
Weronika | 2016-09-28