Tak czy nie? Łatwe odpowiedzi na trudne pytania dotyczące chrześcijaństwa

Tłumaczenie: Magdalena Świątek
Wydawnictwo: eSPe
Yes or no? Straight answers to tough questions about christianity
83-7482-011-X
Bóg, religia, religioznastwo
religia
Ag2S

Ta książka została napisana, aby pomóc Ci dokonać najważniejszego wyboru w Twoim życiu. Wybór jest prosty, ale argumenty za i przeciw już takie nie są. Ten wybór polega na powiedzeniu „tak" lub „nie" Bogu, którego spotykamy w Jezusie. „Tak" to najprostsze słowo, jakie istnieje. Argumenty za i przeciw chrześcijaństwu nie są już takie proste. Chrześcijaństwo jest pełne wspaniałych tajemnic, które są nieuchwytne i ludzki umysł nie jest w stanie ich ogarnąć, tak jak kleszcz — pojąć Beethovena lub Einsteina. Nie twierdzę, że wszystko, co w tej książce napisałem, udowodniłem ponad wszelką wątpliwość. Zawsze są jakieś wątpliwości tam, gdzie wiara jest niczym nieograniczona. Książka "Tak czy nie?" została napisana w postaci dialogu, rozmowy pomiędzy dwojgiem młodych ludzi, by zachęcić czytelnika do rozmowy, zadawania trudnych i ważnych pytań oraz szukania na nie odpowiedzi.

Charlotte | 2015-04-30
Paulina | 2013-10-21