Wpadka

Cykl: CHERUB (tom 7)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Fall
ChoiYoona

Tajna operacja MI5 kończy się zagadkowym morderstwem. Jedyni świadkowie wydarzenia nie żyją, James Adams zaś musi wykorzystać zarówno swój talent, jak i umiejętności, by ujść prześladowcom i wydostać się z Rosji w jednym kawałku. Tymczasem jego siostra Laura wyrusza na pierwszą solową misję, żeby pomóc w rozpracowaniu szajki bezwzględnych handlarzy ludźmi. Kiedy James w końcu dociera do domu, odkrywa, że prawdziwy koszmar dopiero się zaczyna.

[Egmont, 2009]

źródło opisu: Egmont Polska, 2009

źródło okładki: Egmont Polska, 2009

Aaron | 2013-02-18
Przeczytana: styczeń 2013

Niezła, jak zwykle książka Muchamore.

Irmina | 2014-03-28
Przeczytana: 27 marca 2014

Ta część różniła się od poprzednich, ponieważ wątek misji był dość ograniczony, niemniej ta odmiana wyszła autorowi na dobre, bo książka jest bardzo dobra! Co do Jamesa, to podobało mi się ukazanie jego dylematów. No i oczywiście nie można zapomnieć o związku z Daną! Nigdy nie lubiłam Kerry, a od kilku części widziałam w duecie J&D taki potencjał, że nie mogłam się doczekać, kiedy w końcu będą razem! I o to ta chwila nadeszła! :D Co do Laury i jej misji, bardzo podobało mi się ukazanie problemu handlu ludźmi i wykorzystywania młodych kobiet, a w zasadzie dziewczyn, problemu ważnego, który musi być nagłośniony! A jeśli chodzi o ulubioną scenę, to oczywiście ta końcowa, w stołówce - bitwa na jedzenie! Dawno się tak nie śmiałam! Podsumowując, kolejna genialna część genialnej serii! Pan Muchamore spisał się na medal!

Kaskaderka016 | 2012-12-08
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Akcja
Przeczytana: 08 grudnia 2012

Podczas czytania tej książki, akcja nie opuszcza nas nawet na moment. Ta część różni się od innych. Dzięki licznym zagadkom i zwrotom akcji książka wciąga. Nie polecam jej osobom, które mają w najbliższym czasie sprawdziany, bo czytając ją nie będzie czasu na przerwy!

klaudiabla2 | 2011-04-26
Przeczytana: 06 kwietnia 2011

Siódma książka z serii Cherub. Jest ona bardzo nietypowa, dlatego podobała mi się. Zawsze rodzeństwo James i Laura jechali razem na misję, tam wykonywali różne zadania. I o tym była cała książka. Teraz samotna akcja Jamesa kończy się na początku, a Laury w środku. Co będzie się działo w kampusie gdy wrócą wam nie napiszę, ale będzie ciekawie. Kolejnym plusem jest też bardzo zaskakujące zakończenie. Został tu poruszony też temat handlu ludźmi, dziećmi i zmuszanie ich do seks biznesu. Możemy przekonać się na czym to polega i jak działa. Książkę polecam, ponieważ do ostatniej strony trzyma napięcie, jak i poziom poprzednich części.

luna99 | 2014-04-06
Przeczytana: 05 kwietnia 2014

Misja, w której uczestniczy James, kończy się morderstwem i śmiercią dwojga agentów MI5. Natomiast Laura wpada na trop szajki handlarzy ludźmi...

Książka sama w sobie jest ciekawa i trzyma w napięciu. Końcówka może trochę nudzić, ale ogólnie jest dobrze. Natomiast znowu irytuje mnie zachowanie Jamesa, który traktuje dziewczyny jak zabawki. Przejawia kompletny brak szacunku dla płci przeciwnej. Po raz kolejny stwierdzam, że Laura jest dużo bardziej dojrzała od swojego brata. Czemu w tych książkach nie może być postaci, które warto naśladować (nie licząc Laury, Laura jest godna naśladowania)?

Sara de_Leganto | 2014-06-02
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 02 czerwca 2014

Cóż dodać,cóż ująć-kolejna świetna część z cyklu. :)

TheXsawer | 2012-12-20
Przeczytana: 24 czerwca 2011

Każda książka tego autora jest BOSKA. Jego książki przeczytałem w wieku 11 lat. Polecam z całego serca.

monimirra | 2011-05-14
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Moja ulubiona książka.

Pinia | 2015-06-24

Sama nazwa wywołuje już napięcie! I oczywiście bezbłędnie napisana!

| 2011-04-08

super