Filozofia Kaizen w biurze

Tłumaczenie: Magdalena Kubalewska
Seria: Onepress Power
Wydawnictwo: Onepress
1 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Office kaizen : transforming office operations
zarządzanie, strategia, biznes, lean, kaizen
biznes, finanse

Obniżenie kosztów przy zachowaniu dotychczasowej wydajności -- czy to możliwe? Oto pytanie spędzające sen z powiek niejednemu menedżerowi, dyrektorowi i prezesowi. Pozytywna zmiana jakości pracy Twojego biura jest możliwa pod warunkiem, że zastosujesz odpowiednie narzędzia. Jeśli myślisz poważnie o wprowadzeniu konstruktywnych przeobrażeń w swojej firmie, istnieje jedno niezawodne rozwiązanie -- Office Kaizen.

Program oparty na filozofii Kaizen koncentruje się na ciągłym i długoterminowym wprowadzaniu ulepszeń. Proponuje przy tym ujednoliconą, spójną metodę, która umożliwia firmie istotne zwiększenie skuteczności, jakości i wydajności procesów biurowych oraz administracyjnych. Office Kaizen to jeden efektywny zestaw rozwiązań, na który składają się: ścieżka wdrożeniowa, filozofia zarządzania, struktura kierownictwa i komplet gotowych do użycia narzędzi.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2009

źródło okładki: www.onepress.pl

Empek | 2016-01-22

Czytając ją miałem wrażenie że to broszura reklamowa jakiejś firmy oferującej system zarządzania jakością. Słowa "Kaizen" w tytule użyto w bardzo luźnym powiązaniu z tą ideą. Książka opisuje sposób działania i zastosowania systemu "Office Kazizen" (oczywiście znak zastrzeżony )i często podkreśla się że do jej wprowadzenia potrzeba specjalnie wyszkolonych mentorów i samemu nic z tego nie wyjdzie :) Niby ze wszystkiego można wyciągnąć ciekawą wiedzę ale to chyba nie było celem tej książki. Nie polecam

ania092 | 2016-04-22
Marcin | 2016-03-26