Zawsze pod dostatkiem. Świadectwo nadprzyrodzonego Bożego zaopatrzenia wśród najuboższych dzieci świata

Tłumaczenie: Magdalena Kwiecień
Wydawnictwo: W Wyłomie
Always enough. God’s miraculous provision among the poorest children on Earth
religia

Pomimo skrajnie niesprzyjających okoliczności, Rollandowi i Heidi Baker udało się przynieść nadzieję, cudowne uzdrowienie i wiarę do najuboższego społeczeństwa świata – Mozambiku. Dzięki tej książce możemy razem z nimi przeżywać niesamowite historie Bożej nadprzyrodzonej interwencji we współczesnym świecie. CZY BÓG NADAL CZYNI CUDA? Czy także i dzisiaj rozmnaża jedzenie, zaopatruje tam,...

CZY BÓG NADAL CZYNI CUDA?

Czy także i dzisiaj rozmnaża jedzenie, zaopatruje tam, gdzie nie ma żadnego zaopatrzenia, leczy chorych i wskrzesza zmarłych? Książka „Zawsze pod dostatkiem” jest świadectwem tego, że wszystkie te rzeczy i wiele innych wspaniałych Bożych cudów mają miejsce dzisiaj tak samo jak w czasach biblijnych. Nawet wśród najdotkliwszego ubóstwa, najcięższych chorób i najbardziej przejmującego cierpienia - On ma moc przyjść nam z pomocą. Czytając o przygodach, jakie są udziałem misjonarzy Rollanda i Heidi Bakerów podczas ich posługi w Mozambiku – kraju tak bardzo zniszczonym przez wojny domowe i klęski głodu, że znalazł się wśród najuboższych państw świata – będziecie zadziwieni nieograniczoną niczym mocą Bożą i Jego wierną troską. Historia tego, w jaki sposób Bóg sprawił, iż Bakerowie byli w sta-

nie pomóc setkom bezdomnych, porzuconych dzieci w Mozambiku i założyć pięć tysięcy kościołów, zapali nowy ogień w Waszych sercach i poruszy Was do łez. Prosta zasada „pomaganie jednej osobie naraz” i podejmowanie codziennego wyboru, aby całą swoją ufność pokładać w Panu uwalniają w naszym życiu ogromną moc, która jest w stanie przemienić każdą sytuację. Wyrusz z nami w tę podróż! Staniesz się świadkiem tego, co Pan czyni dzisiaj w jednym z najuboższych narodów świata, i zapragniesz zaprosić Go do tego, by te same rzeczy czynił w Twoim własnym życiu.

Magdalena | 2011-01-13
Przeczytana: 2008 rok

Przepłakałam całą książkę... To jedna z tych lektur, których się nigdy nie zapomina i po których człowiek nie jest ten sam.

anvii1 | 2014-06-02
malgosianna | 2014-05-30