Czaszka na niebie

Cykl: Imperium ponad wszystko (tom 2) | Seria: Mistrzowie SF i Fantasy
Wydawnictwo: Amber
Череп в небесах
Michał

Sytuacja w Imperium zaostrza się. Federacja Trzydziestu Planet rośnie w siłę, ludzie jej przywódczyni poczynają sobie coraz bezczelniej, w jednym ze zbuntowanych sektorów trwają zaciekłe walki, powraca groźba biomorfów. Rusłan Fatiejew, oficer armii imperialnej, zostaje wysłany z tajną misją na ojczystą planetę. Nowy Krym należy teraz do Federacji, spełniło się marzenie jego mieszkańców o...

Rusłan Fatiejew, oficer armii imperialnej, zostaje wysłany z tajną misją na ojczystą planetę. Nowy Krym należy teraz do Federacji, spełniło się marzenie jego mieszkańców o niepodległości. Ale Rusłan przekonuje się, że wolność w granicach Federacji jest gorsza niż niewola w Imperium.
Pierwszy tom został wydany pod tytułem Czaszka na rękawie.

wiciu1 | 2016-05-08
Łukasz | 2016-02-01