Kamienna strzała

Tłumaczenie: Wojciech Fladziński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The arrow of stone
83-86868-00-7
Kamienna, strzała
dona

Fascynujący thiller autora Kolonii karnej. Akcja rozgrywa się w czasach neolitu na wyspie dziś zwanej Anglią. Podczas krwawego napadu wieśniaków na obóz koczowników ginie żona i syn Tagarta wraz z resztą współplemieńców. Wówczas Tagart przysięga wrogom zemstę - jej symbolem jest ułożona z kamieni strzała. Z mieszaniną przerażenia i podziwu towarzyszymy bohaterowi w samotnej walce. Jej tłem jest świat epoki kamiennej, kiedy jedyną moralnością była plemienna lojalność.

lelek | 2011-11-26
Przeczytana: 1997 rok

czytałem dawno i wówczas wywarła na mnie duże wrażenie. bardzo obrazowa i ciekawa.

Vielan | 2016-11-26
chulej | 2016-03-28