Wędrówka po labiryncie

Tłumaczenie: Zuzanna Maj
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Koło przyjaciół". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
The spiral path
83-7157-573-4
przyjaciel, rodzina, małżeństwo
Wanda

Był dla niej przyjacielem i wspaniałym kochankiem. To jednak najwyraźniej za mało, by utrzymać małżeństwo. Raine Marlow i Kenzie Scott rozwodzą się. Wszyscy zachodzą w głowę, czy propozycja, by jej przystojny przyszły były zagrał w reżyserowanym przez Raine Marlow filmie, nie jest próbą ratowania ich związku. Kenzie Scott - choć chce pomóc swej "jeszcze" żonie - waha się, czy przyjąć rolę. On i bohater, którego ma zagrać, maja ze sobą zbyt wiele wspólnego. Praca nad filmem może zmusić Kenziego do zmierzenia się z bolesną przeszłością. Z drugiej strony rola jest oscarowa, a perspektywa współpracy z kobietą, która wciąż go fascynuje, przeraża i jednocześnie pociąga.

Ziraelka | 2012-12-04

Choć książki Mary Jo Putney to tylko romanse, ale siłą autorki jest to, że nie boi się w swoich książkach poruszać trudnych i ważnych tematów, takich jak np. molestowanie seksualne, prostytucja, bolesne dzieciństwo. "Wędrówka po labiryncie" porusza również inny fascynujący mnie temat, który należałoby nazwać "druga szansa", bo to historia rozbitego małżeństwa, które właśnie tę swoją drugą szansę na szczęście wykorzystuje w pełni. Polecam!

LiaMort | 2014-03-02

Najlepsza część z całego cyklu. Ah, rewelacyjna. :D

Szana | 2014-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2014

Chory psychicznie aktor i jego nieufna żona. Małżeństwo w którym nikt nie wypowiedział słowa "kocham". Wydaje się, że wszystko się rozpadło.
Ale to nie koniec. Niespodziewana konfrontacja z przyszłością może wszystko zmienić. Kenzie już nie może ukrywać swoich uczuć za stalową ścianą, musi zaufać Reinie.

Kasia W-ka | 2013-11-18
Przeczytana: 27 listopada 2013