Inu-Yasha. Baśń z feudalnych czasów - tom 6

Tłumaczenie: Witold Nowakowski
Cykl: Inu-Yasha (tom 6) | Seria: Klub Mangi
Wydawnictwo: Egmont Polska
Inu-Yasha : a feudal fairy tale
manga
komiksy
Olena

Kolejna seria autorki słynnej mangi "Ranma 1/2". Magia, podróże w czasie i humor! Znakomita seria fantasy, osadzona w realiach japońskich mitów! Kagome jest nastolatką, która żyje we współczesnym Tokio. Dokładnie na swoje piętnaste urodziny zostaje wysłana przez demona 500 lat w przeszłość. Spotyka tam półdemona, który poszukuje pewnego kryształu, aby odzyskać pełną moc. Wbrew woli Kagome...

Kagome jest nastolatką, która żyje we współczesnym Tokio. Dokładnie na swoje piętnaste urodziny zostaje wysłana przez demona 500 lat w przeszłość. Spotyka tam półdemona, który poszukuje pewnego kryształu, aby odzyskać pełną moc. Wbrew woli Kagome demon przyłącza się do niej i ta przedziwna para rozpoczyna poszukiwanie magicznego kamienia.

źródło opisu: strona wydawcy

Aiwlys | 2013-02-12
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: listopad 2012

Kolejny tom pełen akcji i przede wszystkim duży plus za wprowadzenie mnicha Miroku ;)

ladypearl | 2015-10-13
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Mangi