Inu-Yasha. Baśń z feudalnych czasów - tom 1

Tłumaczenie: Witold Nowakowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Inu-Yasha, Klub Mangi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Inu-Yasha : a feudal fairy tale
83-237-9176-7
manga, Inu-Yasha, komiks
komiksy
Olena

Kolejna seria autorki słynnej mangi "Ranma 1/2". Magia, podróże w czasie i humor! Znakomita seria fantasy, osadzona w realiach japońskich mitów! Kagome jest nastolatką, która żyje we współczesnym Tokio. Dokładnie na swoje piętnaste urodziny zostaje wysłana przez demona 500 lat w przeszłość. Spotyka tam półdemona, który poszukuje pewnego kryształu, aby odzyskać pełną moc. Wbrew woli Kagome...

Kagome jest nastolatką, która żyje we współczesnym Tokio. Dokładnie na swoje piętnaste urodziny zostaje wysłana przez demona 500 lat w przeszłość. Spotyka tam półdemona, który poszukuje pewnego kryształu, aby odzyskać pełną moc. Wbrew woli Kagome demon przyłącza się do niej i ta przedziwna para rozpoczyna poszukiwanie magicznego kamienia.

źródło opisu: strona wydawcy

Arthaniel | 2016-03-11
Przeczytana: 11 marca 2016

Niby schematyczna do bólu, ale jednak przyjemnie się czyta; świetnie sprawdza się jako szybka lektura do komunikacji miejskiej. Szkoda, że Egmont porzucił wydawanie serii w połowie, bo mimo wszystko bardzo jestem ciekaw zakończenia. / Ocena dla wszystkich 23 tomów wydania polskiego.

Aiwlys | 2013-02-12
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: październik 2012

Ciekawa historia, choć kreska odrobinę "dziecinna". Aczkolwiek przyzwyczajenie do mang typu "Naruto" czy "Fullmetal Alchemist" zrobiło swoje. Historię Inuyashy znam z anime, które oglądnęłam od deski do deski i tak naprawdę teraz będę sobie tylko porównywała do serialu. Ale miło jest sobie odświeżyć tę historię, choć taka banalną ;)

Racuszny | 2016-12-23
Na półkach: Przeczytane, Półkosław
Alannada | 2016-12-07
Sami23 | 2016-06-16