Wielkie poszukiwanie zwierząt

1996-01-01
48 min.
8386822007
Karol Sabath
zwierzęta dla dzieci leksykon zwierząt

Rewelacyjna książka o zwierzętach!

Wymyślona dla dzieci, ale dorośli (a nawet obeznani w temacie przyrodnicy),także będą mieli z niej wiele radości. Świetnie opracowana pod względem merytorycznym, z pięknymi ilustracjami, pełna nieoczywistych gatunków zwierząt (często bardzo pomysłowo ukrytych!),ciekawostek dotyczących ich życia oraz środowiska, w którym występują. Zachęca do uważnego przyglądania się zwierzętom, dostrzegania drobnych różnic, dzięki którym można odróżnić od siebie podobne gatunki, ogólnego poznawania przyrody oraz poszukiwań na własną rękę.

Gorąco polecam!

Rewelacyjna książka o zwierzętach!

Powiem wprost: świetna! Wyobraźnię rozwija, że hej, ja na przykład - jak to ja - oprócz znajdowania zwierzątek uwielbiałam wymyślać im przeróżne "biografie", a wyjątkowo realistyczne, kolorowe i wręcz tchnące życiem ilustracje tylko do tego zachęcały. Nigdy mi się nie znudziła i oddałam ją młodszemu pokoleniu z pewnym żalem. Gorąco polecam na prezent!
Ps. Ostatniej gwiazdki nie ma za planszę z głębinami morskimi, której się bałam i którą omijałam. ;)

Ps. Ostatniej gwiazdki...

• E2) Podstawówka 1-3
  • 1) Domowa biblioteczka
  • C5) Edukacyjne
  • Z dzieciństwa
  • G1) Wielokrotnie

Dodaj cytat z książki Wielkie poszukiwanie zwierząt