Promethean: The Created

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Promethean: The Created". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: White Wolf
Promethean: The Created
1-58846-606-X
hobby
angielski
WyrdHamster

Narracyjna Gra Straconych Dusz Prometejczycy to bezduszne zwłoki animowane tajemniczą, alchemiczna mocą – Boskim Ogniem skradzionym bogom. Ich skryte siły zmuszają ludzi, zwierzęta, a nawet sama naturę by odrzucała ich nawet na instynktownym poziomie. Podróżują przez mroczne zakątki ziemi, szukające tego czego im twórcy odmówili:...

Narracyjna Gra Straconych Dusz

Prometejczycy to bezduszne zwłoki animowane tajemniczą, alchemiczna mocą – Boskim Ogniem skradzionym bogom. Ich skryte siły zmuszają ludzi, zwierzęta, a nawet sama naturę by odrzucała ich nawet na instynktownym poziomie. Podróżują przez mroczne zakątki ziemi, szukające tego czego im twórcy odmówili: człowieczeństwa.

Marcin Lachowicz | 2016-08-25
Peter Stańczyk | 2013-12-08