Plan Archontów

Tłumaczenie: Aleksandra Czwojdrak
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Tiqva
The Archon Conspiracy
zgrzewa

Genialny uczony Ken Tuman nawiązuje upragniony kontakt z "bezcielesnymi inteligencjami na wysokim szczeblu ewolucji". Ta przygoda okazuje się jednak nie do końca atrakcyjna. Zmuszony do zrewidowania dotychczasowego światopoglądu, Inman podejmuje decyzje... . KGB i OA biorą pod uwagę możliwości zyskania światowej supremacji przy pomocy bezcielesnych istot. Obie strony dokonują zdumiewających odkryć. Kontakt z Archontami, niegdyś nawiązany przez Inmana, ma doprowadzić do pokoju na świecie i rozwoju cywilizacji na niespotykaną skalę. Czy są to rzeczywiste cele Archontów i kim oni naprawdę są?

wiejskifilozof | 2015-06-01

Są czy ich nie ma ? Przybysze z kosmosu ? Czy jesteśmy sami w kosmosie.
Tyle książek i brak jednej odpowiedzi.A nie przepraszam, są owszem.Ale na razie na kartach książek.
Plan archontów to książką jedyna w swym rodzaju.
Tu obcy,wpływają na umysł i świadomość ludzi.
Nie są to ufoki z zielonymi czułkami.
Dlatego książka,jest przeznaczona dla bardziej dojrzalszych czytelników i czytelniczek.
Mamy tu przykład głębokiego nawrócenia.Jednego z bohaterów.
I cudownie opisany konflikt wiary z nauką.
Książką bardzo dobrze napisana.

Chomiczenko | 2016-05-02
Norbert | 2016-04-18