Lekcja miłości

The Wedding Trap
romans, miłość, flirt
angielski
Julka

Zachwycająca humorem i lekkością powieść zdobywczyni najwyższej amerykańskiej nagrody dla romansu historycznego: Rita Award 2007 Co ma zrobić nieśmiała i majętna Eliza, jeśli chce znaleźć męża, a boi się paść łupem łowców posagów? Oczywiście zwrócić się do eksperta, biegłego w sztuce uwodzenia. Lord Winter uczy dziewczynę tajników flirtu. Już wkrótce Eliza podbija londyńskie salony. Jednak w głębi duszy i wbrew rozsądkowi marzy o zdobyciu tylko jednego niewiernego serca ? swojego nauczyciela...

Co ma zrobić młoda, majętna Eliza, żeby znaleźć męża i nie paść łowcą posagów.
Znaleźć bogatego młodzieńca, bardzo mnie się spodobała postać Elizy,urzekająca, sympatyczna była.
Zaskakuje romans i zachwyca zarazem mnie, okraszony jest dobrym humorem..bardzo dobrze napisany, fabuła świetna, a trzymał mnie w dobrym napięciu.
Od początku wciąga do samego końca,apetyczna.
Przeczytałam z czystą ciekawością ten romans historyczny, urzekł mnie i zachwycił.
Oderwałam się od domowych obowiązków czytając książkę jest super po prostu warto było przeczytać, przyjemna i lekka lektura na miły wieczór przy ciepłej herbatce.

Ulka | 2014-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2014

Może nie rewelacja,ale dla oderwania od rzeczywistości przyjemna lektura. Ci którzy lubią czytać romanse tego typu pewnie spodoba im się.

Ryjek | 2016-01-01

To pierwsza książka jaką przeczytałam autorstwa Tracy Anne Warren i jestem zachwycona stylem autorki, konstrukcją zdań i dialogów i tego w jaki sposób układa akcję.
Nieśmiała Eliza Hammond chce znależć męża. Niestety odziedziczony przez nią ogromny majątek przyciąga samych łowców posagów. Z pomocą przychodzi jej lord Christoper Winter - Kit.
Zostaje on jej przewodnikiem po salonach i ma nauczyć ją jak odpowiednio zachowywać się wśród socjety.
Eliza od lat kocha się w Kicie ale trzyma ten fakt w tajemnicy. Tymczasem lord Winter- hulaka i lekkoduch sprawia, że jego podopieczna zmienia się zarówno pod względem wyglądu jak i charakteru a im bardziej Eliza staje się śmielsza i wyzbywa pruderii tym mocniej bije serce lorda...
Bardzo dobra książka, wartka akcja, nietuzinkowe postacie i dialogi. Trzyma w napięciu i jest niesamowicie ciekawa.

Marianna | 2016-05-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2013 rok

Co ma zrobić nieśmiała i majętna Eliza, jeśli chce znaleźć męża, a boi się paść łupem łowców posagów? Oczywiście zwrócić się do eksperta, biegłego w sztuce uwodzenia. Lord Winter uczy dziewczynę tajników flirtu. Już wkrótce Eliza podbija londyńskie salony. Jednak w głębi duszy i wbrew rozsądkowi marzy o zdobyciu tylko jednego niewiernego serca swojego nauczyciela...
Cudna książka, czytałam z wypiekami na twarzy, tyle romantyzmu, uczuć, namiętności, że aż łezka w oku się kręci. Chemia między głównymi bohaterami była niemal namacalna. Czułam ją w każdym geście, spojrzeniu, tyle ognia, namiętności, miłosnych uniesień. I wskazówka jak wykorzystać jedzenie do gry wstępnej... Smakowita! :) Nie zabrakło też humoru. Bardzo chętnie powrócę do tej powieści, skradła moje serce. Polecam gorąco.

ZARAZA | 2014-01-10
Przeczytana: styczeń 2014

Nie przepadam za typowymi romansami, ale jednak mam słabość do tych osadzonych w czasach regencji. "Lekcja miłości" zaczęła się bardzo ciekawie, później straciłam zainteresowanie i czułam znużenie, a pod koniec ponownie wciągnęła mnie opowieść. Oczywiście była przewidywalna, z takimi książkami to już na samym początku wiadomo, kto będzie z kim i że na pewno będą razem, pytanie tylko, jak oboje do tego dojdą. "Lekcja miłości" to powieść przyjemna i nie żałuje, że ją przeczytałam, mimo wad. Miłośniczki romansów będą zachwycone ;)

emily176 | 2015-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2015

Właśnie skończyłam pochłanianie tej książki;). Bardzo fajna książka, zabawna, romantyczna a nawet nieco erotyczna. Nieśmiała Eliza i wiecznie głodny Kit podbili moje serce. A ich wspólna praca nad znalezieniem statecznego męża dla Elizy rozbroiła mnie całkowicie. Nie mogłam się doczekać końca tej historii, ale to tylko i wyłącznie z ciekawości. Pozycję zakupiłam z ciekawości, ale nie żałuje. Pewnie jeszcze kiedyś do niej wrócę

Finisique | 2015-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2015

Generalnie lubię romanse historyczne. Książka Tracy Anne Warren spełniła moje oczekiwania. Jest w niej miłość, intryga, seks. Wszystko to tworzy klimatyczną powieść o nieśmiałej z początku Elizie, która pod wpływem lekcji miłości z lordem Winterem zmienia się w pełnowartościową i zdecydowaną kobietę podbijającą salony i serca wielbicieli. Problem jest jednak w tym, że zawsze coś czuła do swego nauczyciela – Kita. On zorientował się, że odwzajemnia jej uczucie, gdy została porwana przez swego kuzyna, który chciał ją zmusić do małżeństwa ze względu na jej majątek. W to wszystko zamieszany jest też aktualny narzeczony Elizy, którego ona nie kocha. A szkoda, od początku bardziej kibicowałam jemu niż niezdecydowanemu Kitowi. Ale na szczęście poszedł po rozum do głowy, więc zakończenie mnie nie rozczarowało.
Pierwsze sto stron to nudna męczarnia, potem się fantastycznie rozkręca. Polecam jako lekką lekturę.

Klaudia95 | 2015-02-05
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 14 grudnia 2013

Książkę pochłonęłam w jeden dzień. Była bardzo ciekawa - choć przewidywalna pod pewnymi względami - ale tak tworzy się książki, prawda?
Eliza to nieśmiała dziewczyna, która poszukuje męża. Jednak żaden z kandydatów z arystokracji nie nadaje się na męża. Kit, szwagier Violet zostaje wplątany w rolę nauczyciela Elizy. Ma ją nauczyć jak zdobyć mężczyznę.
Eliza dokonuje zmiany nie tylko wyglądu ale i charakteru - już nie jest cichą myszką tylko ładną kobietą, która cieszy się powodzeniem u mężczyzn.
Jednakże Eliza jest zakochana w Kitcie, który także zauważa jej przemianę. I wtedy zdaje sobie sprawę co czuje do Elizy.
Warto przeczytać tę książkę! Jest humorystyczna, erotyczna no i są świetni bohaterowie. Ja tylko mogę pożyczyć miłej lektury!

EsperanzaParaElAmor | 2011-09-19
Przeczytana: 19 września 2011

Książka na początku wciągająca, jednak po pewnym czasie apetyt na dalszy ciąg słabnie, aby po pewnym czasie ponownie zainteresować.

Monia1301 | 2013-05-16
Przeczytana: 16 maja 2013

Ta książka niesamowicie mnie wciągła. :D Autorka świetnie się spisała. Polecam tym, którzy lubią humor i nutkę romantyczności.