Trzeci kubek kawy
religia
Anulka

Autor, biblista, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu za pośrednictwem tej książki zaprasza nas w niesamowitą podróż do wielu zakątków świata. Razem z autorem odwiedzamy między innymi Ziemię Świętą, Skandynawię, Afrykę. Przedstawione reportaże powstałe w czasie licznych podróży autora, przeplatane są słowem płynącym z Biblii. Kolorowe zdjęcia zawarte w tej książce są...

Kolorowe zdjęcia zawarte w tej książce są znakomitym uzupełnieniem jej treści.

wardon | 2016-10-31
Przeczytana: marzec 2011