Broszura

Wydawnictwo: Broszka.pl
Kamila Krawczyk

BroSzura to pierwsza w Polsce a może i na świecie książka która składa się z najlepszych tekstów napisanych przez społeczność Internautów z serwisu Broszka.pl Teksty wraz z komentarzami zostały demokratycznie wybrane w głosowaniu całej społeczności serwisu. Nawet hasła promujące Broszurę zostały wymyślone przez społeczność Broszki: „Babski bigos z męską wkładką” oraz „Dowcipnie, doustnie, do ręki… Broszura!” BroSzura jest wydawnictwem, którego celem jest promocja twórczości ludzi nieznanych, ludzi, którzy często mijają Cię na ulicy. Ludzi jednak wyjątkowych bo takich, którym się chce !

Teksty są poukładane w 5 rozdziałach: Łóżko; Bro radzi; Na kanapie u terapeuty; W kuchni; Opowiadania. A co na temat Broszury powiedzieli krytycy?

Mgd | 2010-11-24
Na półkach: Na regale, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 2009 rok

Książkę naprawdę polecam. Choć nie przepadam za zbiorami opowiadań/esejów, to ta jest naprawdę wyjątkowa. Wart uwagi jest chociażby sam fakt zachowania oryginalnej pisowni w komentarzach do zamieszczonych w książce tekstów. Dodam jeszcze, że jako dosyć aktywna użytkowniczka Broszki, miałam okazję poznać osobiście większą część autorów. Wyjątkowi ludzie tak samo, jak ta pozycja.

Kamila Krawczyk | 2010-08-14
Przeczytana: 13 sierpnia 2010

Ciekawa pozycja. Fajnie wiedzieć, że jest tylu polakow którzy umieją tak fajnie pisać. I te komentarze :-D Faktycznie nie raz sama mialam ochotę sie dopisać :-D

metka | 2011-05-13

Dowód na to, że słowo pisane w przestrzeni internetowej, może przenieść się na papier i zachwycać jeszcze bardziej. Teksty pisane z pasją, zaangażowaniem i chęcią podzielenia się swoimi przemyśleniami w sposób oryginalny i bez żadnego mydlenia oczu.

Szczerość, otwartość w wypowiedziach, a wszystko to na naprawdę wysokim poziomie. Kultura słowa, poszanowanie czyjegoś zdania - rzadko spotykane zjawisko dziś w sieci. Na Broszce, jest to na porządku dziennym. Wszystko to uwidocznione na papierze. Czarno na białym :)

książek: 2018
Charlotte_allen | 2012-09-28