Romantyczna

Seria: Jej Portret
Wydawnictwo: Rebis
The Romantic
mad28

Louise Kirk poznaje smak gorącej miłości i dotkliwej straty już w dzieciństwie, wkrótce po tym, jak jej matka bez wyraźnego powodu opuszcza rodzinę i znika bez śladu. Dziewięciolatka zaprzyjaźnia się z Ablem, adoptowanym synem sąsiadów, z czego rodzi się miłość, trudna i bolesna, która zwiąże ich na całe życie. Romantyczna to opowieść o rozmaitych odmianach i refleksach miłości - niewinnej,...

Dziewięciolatka zaprzyjaźnia się z Ablem, adoptowanym synem sąsiadów, z czego rodzi się miłość, trudna i bolesna, która zwiąże ich na całe życie. Romantyczna to opowieść o rozmaitych odmianach i refleksach miłości - niewinnej, radosnej, nieodwzajemnionej, tragicznej, utraconej; to historia samotnej kobiety poszukującej miłości bezwarunkowej i trwałej - i jej dawczyni.

portana | 2016-08-25
anulka24 | 2016-06-07